Producenci
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Formy płatności

Ceny towarów i formy płatności

1. Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.  Czuje i Smakuje KATARZYNA ŁECH zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu. 

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a) płatność przy odbiorze - za pobraniem, realizowana przez kurierów.

b) płatność online-  przelewem natychmiastowym - szybki przelew, za pośrednictwem firmy Bluemedia.

c) Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

d) przelewem bankowym prosto na konto sklepu

Nr konta Czuje i Smakuje :

Czuje i Smakuje KATARZYNA ŁECH

05 1090 1391 0000 0001 4741 4820

UWAGA! Jeżeli w procesie zakupowym dokonują Państwo płatności na nasz numer rachunku prosimy, powiadomić o tym sprzedawcę, najlepiej wysyłając wiadomość na adres e-mail kontakt@czujeismakuje.pl. W przeciwnym razie przelane pieniądze mogą pozostać niezauważone na naszym rachunku.
 

3. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem.  Czuje i Smakuje nie wysyła przesyłek zagranicznych za pobraniem.   

4. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl